Ogłoszenia

Ogłoszenia parafialne – 29 stycznia 2023 roku

 1. Dziś o godzinie 15:30 zapraszamy na nieszpory.
 2. W czwartek obchodzimy święto Ofiarowania Pańskiego, które jest Światowym Dniem Życia Konsekrowanegow czasie każdej Mszy nastąpi błogosławieństwo świec (gromnic), a przed kościołem odbędzie się ogólnopolska zbiórka do puszek na siostry klauzurowe. Tego dnia o godzinie 17:00 zapraszamy na różaniec w intencji powołanych i o powołania.
 3. W tym tygodniu przypada Pierwszy Piątek i Pierwsza Sobota Miesiąca – w związku z tym:
  – w piątek od godziny 16:00 okazja do spowiedzi dla dzieci, o 16:30 Msza szkolna, a o 19:00 Msza młodzieżowa, w której obowiązkowo uczestniczą kandydaci do Bierzmowania
  – w sobotę o godzinie 8:00 Msza w intencji Wspólnoty Żywego Różańca i nabożeństwo pierwszosobotnie.
 4. W piątek wspominamy świętego Błażeja, orędownika w chorobach gardła – po Mszach będziemy udzielać błogosławieństwa ku Jego czci. W przyszłą niedzielę zaś przypada wspomnienie świętej Agaty – chleb i wodę pobłogosławimy na zakończenie każdej Mszy.
 5. Mężczyzn do pomocy przy uprzątnięciu szopki i bożonarodzeniowych ozdób zapraszamy w piątek o godzinie 9:00.
 6. Przypominamy, że w sobotnie przedpołudnie ma miejsce kolęda dodatkowa – zapisy w kancelarii w godzinach jej urzędowania.
 7. W dniach od 29 maja do 5 czerwca organizowana jest samolotowa pielgrzymka do Fatimy, Lizbony i Santiago de Compostela – jej plan dostępny jest na naszej stronie internetowej i w gablotkach.
 8. Zachęcamy do nabycia i lektury nowego numeru Gościa Niedzielnego, zaś dzieciom polecamy Małego Gościa.