Ogłoszenia

Ogłoszenia parafialne 13.01.2019 r.

 1. Obchodzimy dzisiaj Niedzielę Chrztu Pańskiego, kończącą okres Narodzenia Pańskiego.
 2. Zapraszamy dzisiaj na Nieszpory na godz. 1530.
 3. Także dzisiaj zapraszamy do naszego kościoła na koncert kolęd w wykonaniu zespołu ”Po godzinach”. Rozpoczęcie koncertu o godz. 1700.
 4. W środę po Mszy wieczornej nowenna ku czci św. Jana Pawła II połączona z nowenną do MBNP.
 5. W piątek na godz. 1900 zapraszamy do kościoła na nabożeństwo uwielbienia, które poprowadzi Domowy Kościół (Oaza Rodzin).
 6. Godzinki o Niepokalanym Poczęciu NMP w sobotę o godz. 730.
 7. W najbliższą sobotę (19.01) zapraszamy do naszego kościoła na koncert kolęd w wykonaniu chóru Uniwersytetu Trzeciego Wieku. Rozpoczęcie koncertu o godz. 1730.
 8. W przyszłą niedzielę (20.01) zapraszamy do naszego kościoła na koncert kolęd i pastorałek w wykonaniu młodzieży z Młodzieżowego Domu Kultury. Rozpoczęcie koncertu po mszy św. o godź. 16.00.
 9. Składamy Bóg zapłać za wszelkie złożone ofiary. Dzisiejsza kolekta przeznaczona jest na potrzeby naszej parafii oraz potrzeby diecezjalne. Za tydzień kolekta przeznaczona będzie na ten sam cel, zaś zbiórka przed kościołem na potrzeby parafialnego Caritas.
 10. Szczególne Bóg zapłać za wsparcie parafialnego Caritas. W grudniu do puszek zebrano 1854,- zł, zaś dochód ze sprzedaży świec Wigilijnego Dzieła Pomocy Dzieciom wyniósł 1200,- zł. Zebrane fundusze pozwoliły na przygotowanie 60 paczek świątecznych dla potrzebujących osób i rodzin w parafii.
 11.  Zachęcamy do lektury prasy katolickiej. W sprzedaży tygodnik Gość Niedzielny oraz pozostała prasa katolicka.
 12.  Zachęcamy do nabycia kalendarza parafialnego na rok 2019 zatytułowanego ”Ja jestem Bramą”. Cena kalendarza 3,50 zł.
 13.  Prosimy o zapoznanie się z planem tegorocznej kolędy. Plan jest dostępny na naszej internetowej stronie parafialnej oraz w gablotkach przy wyjściu z kościoła.