Plan kolędy 2021/2022

Podobnie jak w ubiegłym roku, także i tym razem ze względu na sytuację epidemiologiczną zapraszamy naszych parafian w ramach kolędy na codzienne Msze Święte zgodnie z poniższym grafikiem. Przedstawiciele rodzin otrzymają błogosławieństwo, które zaniosą do domu wraz z przygotowanym dla nich „zestawem kolędowym”

27.12.2021

Poniedziałek 18.00

Włodarskiego, Piątka 2, 4, 18, 18A, 20, 20A

Modrzewskiego nr parzyste, 1, Golfowa

Witosa – nieparzyste

Witosa – parzyste, Piątka 6

28.12.2021

Wtorek

18.00

Krupińskiego 1, 7, 9, 11, 13

Godulska 5, 7

Godulska 11, 15

Godulska 9, Orzegowska 54

Orzegowska 23, Orzegowska 74, Bażantowa

29.12.2021

Środa 18.00

Hallera 1, 2, 3, 4, 5, 7

Orzegowska 66

Orzegowska 21, 22

Orzegowska 52

Orzegowska 62

30.12.2021

Czwartek 18.00

Obywatelska 1, 2, 3, 5

Fitelberga 1, 5

Harcerska 1, 2, 3, 5, 7

Grota Roweckiego 2, 4, 6

Grota Roweckiego 8, 10, 12

03.01.2022

Poniedziałek 18.00

Piątka 1 – 9, Piątka 10, 12, 16, 22, 24

Zabrzańska 45, 47,

Zabrzańska 49, 51, 57, 59

Zabrzańska 61 – 129,

04.01.2022

Wtorek

18.00

Podhalańska 7, Puszkina, Mierosławskiego, Kosynierów

Podhalańska 11, Os. Hutnicze

Podhalańska 1, 3, 5

Podhalańska 9, 5

05.01.2022

Środa

18.00

Piątka 11, 13, 15, 19, 21, 23

Piątka 25A, 31

Piątka 17A, 29

Piątka 17, 25, 27

07.01.2022

Piątek

18.00

Fitelberga 2, 3

Broniewskiego 1, 2, 3, 5

Orzegowska 15, 17, 19, 26

Orzegowska 1 – 13A, 24

Orzegowska 2 – 16, 24,

08.01.2022

Sobota

18.00

Małachowskiego 8, 10, 12, 14, 16, 18, 20

Małachowskiego 1, 5

Małachowskiego 3, 5

Małachowskiego 7, 11

10.01.2022

Poniedziałek 18.00

Tatrzańska 4, Zakątek 10, 11, 17

Zakątek 14, 15, Tatrzańska 3

Zakątek 16, 18, Tatrzańska 3

Mazurska 5,

Skromna

11.01.2022

Wtorek 18.00

Zabrzańska 74, 76, 90, 92

Zabrzańska 80, 82, 84,

Zabrzańska 86, 88,92

Zabrzańska 108,110

12.01.2022

Środa 18.00

Małachowskiego 4, Bałtycka 4

Małachowskiego 6, Bałtycka 4

Małachowskiego 9, Bałtycka 2

Małachowskiego 9A, Bałtycka 2

13.01.2022

Czwartek

18.00

Mazurska 1, 7, 9

Mazurska 11, 13, 15, 17, 19, 21

Mazurska 23, 25, 27, 29, 31

Mazurska 33, 35, 37

14.01.2022

Piątek 18.00

Grota Roweckiego 19 i Godulska 13

Grota Roweckiego 21 i Godulska 13

Grota Roweckiego 25 i 29

Grota Roweckiego 27 i 29

15.01.2022

Sobota 18.00

Godulska 2

Godulska 3

Godulska 4

Godulska 1

17.01.2022

Poniedziałek

18.00

Grota Roweckiego 1, 5, 9, 11

Grota Roweckiego 14, 16

Grota Roweckiego 13, 15, 17

Grota Roweckiego 18, 20, 22

18.01.2022

Wtorek 18.00

Orzegowska 56, 58

Orzegowska 20, 68

Orzegowska 25, 29, 35, 76, 78, 80, 70

Orzegowska 60, 72,

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *