Transmisja na żywo z naszego kościoła

Przez cały czas zagrożenia epidemią mamy możliwość udziału we wszystkich Mszach i nabożeństwach w internecie. Zapraszamy do korzystania z naszego kanału na Youtube, na którym trwa transmisja live przez całą dobę.

Szczególnie zapraszamy do wspólnego różańca, codziennie o godz. 20.30 w intencji oddalenia epidemii oraz o zdrowie i siłę dla wszystkich dotkniętych chorobą. 

Aby oglądać transmisję należy kliknąć poniższy link do kanału: Parafia NSPJ Bytom Szombierki, który znajduje się tutaj

 

Przypominamy, że poza czasem kwarantanny na żywo można śledzić wydarzenia w kościele parafialnym:

   • Msze niedzielne od godz. 7.45 – 12.00
   • Mszę za zmarłych parafian i fundatorów kościoła w poniedziałki o godz. 18.00
   • Mszę z nowenną do MBNP w środy o godz. 18.00
   • inne ważne wydarzenia

8 odpowiedzi do “Transmisja na żywo z naszego kościoła”

 1. Uznanie dla Ks. Proboszcza za czujność organizacyjną, co zapewniło przygotowanie kościoła na tak nadzwyczajną, nieprzewidywalną sytuację

 2. Ogromną radością mojego serca jest możliwość codziennego uczestnictwa w Przenajdroższej Ofierze Naszego Pana i Zbawiciela Jezusa Chrystusa. W tym trudnym dla nas czasie jednoczenie się w duchu na modlitwie jest najcenniejszym Darem Bożym. Niech bedzie pochwalany Jezus Chrystus i błogosławieni Jego kapłani .

 3. Cieszę się, że mogę uczestniczyć online we Mszy Świętej. Szkoda tylko, że tyle razy się przerywa i nie można dokończyć… Mam nadzieję, że wkrótce zostanie to naprawione

 4. Witam.
  Dziękuję księdzu,który wygłosił piękną homilię w niedzielę dobrego pasterza,przystępną dla każdego , jakże pouczającą z piękną myślą św. Augustyna, o św. Piotrze,którego właśnie jego wybrał Pan na pierwszego apostoła- papieża.,który zdradził Jezusa i potem wiedział przez to, co znaczy przejąć się do głębi serca i wiele innych pouczających słów wygłoszonych w tej homili..
  Tak na marginesie dodam,że jeżeli chodzi o mnie to praktykuję zawsze krótką modlitwę za kapłanów tuż po zakończeniu mszy św. gdy celebrans schodzi z ołtarza do zakrystii. Kilka słów do Boga , aby wspierał tego kapłana w Jego posłudze i obdarzał darami Ducha św. aby prowadził owczarnię – Nas, najlepszą drogą do Pana.
  Ufam,że ta krótka modlitwa,każdy własnymi słowami bardzo pomaga kapłanom. Proponuję każdemu 🙂
  Pozdrawiam.
  Karol

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *