Ogłoszenia parafialne 18.02.2018 r.

 

 

1. Zapraszamy dzisiaj na Gorzkie żale z kazaniem pasyjnym na godz. 1515. Kazania pasyjne głosić będzie ks. diakon Ireneusz Gierczycki z par. Dobrego Pasterza w Bytomiu.

2. Droga Krzyżowa dla dzieci w środę o godz. 1630.

3. Katecheza dla dorosłych w środę po nowennie w domu katechetycznym.

4. Zapraszamy na nabożeństwo Drogi Krzyżowej w piątek o godz. 830 i 1715. Zachęcamy zwłaszcza dzieci i młodzież do udziału w tym nabożeństwie. Za udział w Drodze Krzyżowej możemy zyskać odpust zupełny. Zalecki za zmarłych do Drogi Krzyżowej można składać w kancelarii lub zakrystii.

5. Spotkanie kandydatów do bierzmowania z kl. III gimnazjum, którzy mają jeszcze spotkania zaległe, będzie miało miejsce w czwartek w kościele o godz. 1600.

6. Spotkanie kandydatów do bierzmowania z kl. II gimnazjum i VII SP będzie miało miejsce w piątek w kościele o godz. 1615.

7. W piątek przypada nowenna ku czci św. o. Pio.

8. Spotkanie formacyjno-modlitewne dla młodzieży w piątek o godz. 1900 w salce.

9. Godzinki o Niepokalanym Poczęciu NMP w sobotę o godz. 730.

10. Składamy Bóg zapłać za wszelkie złożone ofiary. Dzisiejsza kolekta przeznaczona jest na potrzeby naszej parafii oraz potrzeby diecezjalne. Kolekta w przyszłą niedzielę przeznaczona będzie na ten sam cel, zaś zbiórka przed kościołem na pomoc dla dzieci w Afryce.

11. Zachęcamy do lektury prasy katolickiej. W sprzedaży miesięcznik parafialny Vox Cordis, tygodnik Gość Niedzielny oraz pozostała prasa katolicka.

12. Zachęcamy także do przekazywania 1% podatku na Caritas diecezji Gliwickiej. Ulotki zawierające wszystkie potrzebne informacje znajdują się na stoliku z tyłu kościoła.